Nejbližší akce

  • 1
  • Home
  • Pro Vás
  • Akce
  • Duchovní obnova pro mladé manžele: Pojďte si i vy na opuštěné místo odpočinout

Duchovní obnova pro mladé manžele: Pojďte si i vy na opuštěné místo odpočinout

26. - 28. 4. 2024

Milí mladí manželé, zveme vás na víkendovou duchovní obnovu, kterou povede P. Jeroným Josef Ertelt, O.Carm, momentálně působící v Praze - Liboci.
Pro přihlášení nezáleží na vašem věku, jedná se o délku manželství. Ani zde ale není žádný limit. Předpokládáme, že se přihlásí manželské páry, které jsou v manželství do cca 10 let, může se však zúčastnit každý pár, kterého tato nabídka zaujme. 
K účasti na obnově zveme celé páry, účast obou manželů je ideální, ale není to podmínka. Někdy z různých důvodů účast obou není možná. Často jsou to důvody rodinné - nenajde se hlídání pro děti, samozřejmě se objevují zdravotní důvody, ale může jít i o osobní důvody, kdy např. jeden z manželů není věřící nebo nemá zájem o podobnou aktivitu.
 
Na obnově není zajištěno hlídání dětí. Záleží nám na tom, abyste měli možnost pobýt v klidu bez péče o děti, abyste měli čas a prostor sami na sebe. Samozřejmě je třeba zohlednit i malé kojené děti a vaši touhu přijet. V tom případě nás kontaktujte, pokusíme se najít společně s vámi řešení. :-)
 
Obnova začíná večerní mší svatou v pátek v 18.00 a končí v neděli obědem ve 12.00.
Obsahem jsou přednášky, společné modlitby a mše svaté, prostor pro ticho a rozjímání, ale i společné sdílení, nebo duchovní rozhovory s knězem a samozřejmě svátost smíření.
Obnova se bude konat v prostorách kláštera bratří karmelitánů v Kostelním Vydří. 
Poplatek zahrnuje především cenu za ubytování a stravu (plná penze) a některé malé režijní náklady. Pokud by pro někoho byla cena překážkou účasti, určitě budeme společně hledat možnosti.
 
Pojďte si i vy odpočinout-page-001.jpg

Kontakt

Centrum pro rodinu Vysočina, z. s.

Křížová 2, 586 01 Jihlava

centrum@centrumrodin.cz

IČ: 22858202

DIČ: CZ22858202

ID datové schránky: t8h9jad

Číslo účtu: 43-8079060247/0100


NAPIŠTE NÁM